Volné pracovní místo  PRACOVNÍK V ELEKTROTECHNICKÉM VELKOOBCHODU

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 13 000–14 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

PRACOVNÍK V ELEKTROTECHNICKÉM VELKOOBCHODU
Požadavky:
  • základní technické znalosti, výhodou orientace v elektrotechnice nebo praxe v obchodě, příjemné vystupování v komunikaci se zákazníky, základní uživatelská znalost PC
Náplň práce:
  • objednávání, příjem a prodej skladových položek ve velkoobchodu, komunikace se zákazníky, vystavování prodejních dokladů.
Požadujeme zaslání profesního životopisu a preferujeme osobní jednání.
HLÁSIT SE: Bc. Dagmar Dvořáková tel.: použijte odpovědní formulář volat 7:00 - 15:00 Po - Pá, email: použijte odpovědní formulář - zaslat životopis, osobně pouze po telefonické domluvě

Benefity

  • Jiné výhody - příspěvky na penzijní fond do výše 30.000,-Kč/rok
  • Naturální výhody - zaměstnanecké benefity Flexipass
  • Podnikové stravování - stravenky
  • Zvláštní prémie - Náborový příspěvek 10.000,-Kč, prémie

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.3.2017