Volné pracovní místo  Pracovník v sociálních službách - asistent

Firma
Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 7 500 Kč / měsíc

Pracoviště: Chrudim, Heydukova 392 - okr. Chrudim a okr. Pardubice.
Pracovní náplň: individuální i skupinová práce s lidmi se zdravotním znevýhodněním za účelem jejich podpory při udržení zaměstnání formou pracovní asistence přímo na pracovišti, podpory v oblasti samostatného bydlení a rozvoji dovedností. Součástí náplně je také administrativa, jednání na úřadech a pomoc při Kafebaru.
Požadavky: PC (World, Excel), zodpovědný přístup k práci, tvořivé a otevřené myšlení, samostatnost, aktivní přístup k řešení úkolů, komunikační schopnosti, schopnost pracovat samostatně i v týmu, ochota učit se novým věcem, flexibilita. Výhodou je zkušenost s prací s lidmi se zdravotním znevýhodněním, ŘP sk. B a kurz pro pracovníky v soc. službách.
Nabízíme: zajímavou, různorodou a samostatnou práci v kanceláři i v terénu, zaškolení, metodické vedení, supervizi a další.
Životopis a motivační dopis zasílejte do 20.4.2017, pohovory proběhnou 27.4.2017.

Požadované dovednosti

  • Práce s PC - základní dovednosti PC
  • Práce s PC - textový editor (Word)
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.5.2017 do 28.2.2018