Volné pracovní místo  sociální pracovník ve službě sociální rehabilitace na pobočku ve Vimperku

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 16 000–17 500 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Požadujeme:
Podmínkou je splnění odborné způsobilosti dle § 110 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, znalost práce na PC (Word, Excel), samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, chuť se dále vzdělávat.

Náplň práce: individuální práce s uživateli služby (OZP) dle standardů kvality, udržování a zvyšování dovedností klientů v různých oblastech života (např. vedení domácnosti), podpora při jednání s úřady, nácvik pracovních návyků, vedení skupinových aktivit atd.

Životopis a motivační dopis doručit písemně do 20. 10. 2017 na adresu: MESADA, z. s., Velké náměstí 119/13, 397 01 Písek nebo elektronicky na použijte odpovědní formulář O zařazení do výběrového řízení Vás budeme telefonicky informovat.

Výběrové řízení pro vybrané uchazeče: bude přesněno, na adrese: MESADA, z. s., 1. máje 74, 385 01 Vimperk, test + pohovor.

Kontaktní osoba, telefon: Mgr. Lucie Křenková, použijte odpovědní formulář .

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.11.2017