Volné pracovní místo  PRACOVNÍK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - PEČOVATEL/KA V PŘÍMÉ OBSLUŽNÉ PÉČI

Firma
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda 15 000–17 000 Kč / měsíc

Náplň práce: poskytování komplexní obslužné péče o uživatele domova se zvláštním režimem
Pracoviště Domov RAKOVICE, domov se zvláštním režimem, Rakovice 32, 398 04 Čimelice, okr. Písek.
Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou.
Pracovní doba: nepřetržitý dvousměnný provoz, krátký týden (Stř+Čt) a dlouhý týden (Po+Út+Pá+So+Ne)

Požadujeme: laskavý přístup ke klientům Domova, spolehlivost, zodpovědnost, příjemné vystupování, empatii k lidem se zdravotním postižením, schopnost týmově spolupracovat, psychickou odolnost, respekt ke stáří a lidské důstojnosti.
Požadované vzdělání:
a) vzdělání v oboru
b) střední vzdělání a rekvalifikační kurz Pracovník v sociálních službách
c) základní vzdělání a rekvalifikační kurz Pracovník v sociálních službách

Platové podmínky: mzda brutto 15 000 - 17 000 Kč dle délky započitatelné praxe, příplatky za směnný provoz, možnost získání osobního ohodnocení.
Nabízíme: příplatek na stravování, příjemné pracovní prostředí.

Termín nástupu: září/říjen 2016

Kontakt: Životopis je možné předat osobně u ředitelky Domova Rakovice, Rakovice 32, 398 04 Čimelice nebo emailem na použijte odpovědní formulář dotazy na tel: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Nepřetržitý provoz

Pracovní období

od 1.9.2016