Volné pracovní místo  Pracovník v sociálních službách

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 14 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

místo výkonu práce : Bruntál, Jezdecká 21
Pracovník v sociálních službách

SŠ+ odborná způsobilost pracovníka v sociálních službách (akreditovaný kvalifikační kurz)
Náplň práce:
  • přímá práce s klienty
  • práce v domácnostech klientů i v prostorech organizace
  • spolupráce při přípravě a realizaci aktivit v jednotlivých službách
  • v NZDM pomoc klientům s přípravou do školy, doučování, příprava her a aktivit, dohled na děti při běžném provozu služby
  • v SAS podpora rodičů při přípravě dítěte na školní docházku, řešení sociální problematiky, přímá účast na realizaci všech aktivit služby
  • poskytování základního sociálního poradenství
  • podpora klientů při kontaktu s institucemi
  • vedení dokumentace k poskytovaným službám

Požadujeme: bezúhonnost, zdravotní způsobilost, spolehlivost, samostatnost, odpovědnost, pečlivost, uživatelská znalost práce na PC, kreativitu, orientaci v oblasti standardů kvality sociálních služeb, základní orientaci v legislativě, dobré komunikační dovednosti,
Plný pracovní poměr
Nástup: od 1.7.2016
Mzdové rozpětí: 14.000 Kč
Kontakt: Marie Čechová, email: použijte odpovědní formulář životopis zasílejte na uvedený email do předmětu- Pracovník v sociálních službách
Z : 4.5.2016

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.7.2016