Volné pracovní místo  Pracovník v sociálních službách

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 11 319–17 072 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Požadujeme:
Vzdělání dle108/2006Sb. §116 odst. 5 písm.a) (minimálně absolvování akreditovaného kvalifikačního kurzu), Znalost problematiky osob s mentálním a kombinovaným postižením
Fyzická zdatnost - součástí práce je manipulace s uživateli s omezenou hybností
Náplň práce:
Přímá obslužná péče o uživatele sociální služby denní stacionář, Manipulace s uživatelem s omezenou mobilitou
Zaměstnanecké výhody - dovolená navíc (celkem 30dní), příspěvek na stravování, zajištění pravidelného vzdělávání
Výběrové řízení bude dvoukolé - z došlých životopisů budou vybráni uchazeči, které pozveme na ústní pohovor dne 18.10.2016 přímo v prostorách denního stacionáře v Krupce.
Životopisy zasílejte do 14.10.2016 na email: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.12.2016