Volné pracovní místo  Pracovník v sociálních službách

Firma
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda 11 000–14 530 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

místo výkonu práce : Vrbno p/P
POŽADUJEME:
Orientace v sociálně právních předpisech min. zák.č. 108/2006 Sb., empatie, časová flexibilita, komunikační dovednosti, samostatnost, občanská a morální bezúhonnost, dobrý zdravotní staví, praxe v oboru vítána.
Vhodné i pro osoby se zdravotním postižením 1. stupně invalidity.

Vzdělání:
Základní nebo střední vzdělání s výučním listem. Absolvování akreditovaného kvalifikačního kurzu pro pracovníky v sociálních službách do 18 měsíců od nástupu do zaměstnání.
Náplň práce: Obslužná péče o osoby s mentálním postižením, kombinovaným postižením nebo autismem, nácvik jednoduchých denních činností, pomoc při osobní hygieně a oblékání, pomoc při jídle a denních činnostech, vytváření základních sociálních a společenských kontaktů.
Platové zařazení: 4. platová třída, osobní příplatek po uplynutí zkušební doby
Pracovní úvazek: plný, 1 směna , nepřetržitý provoz
Pracovní poměr: na dobu určitou 1 roku s možností prodloužení, zkušební doba 3 měsíce
Místo výkonu práce: Domov pro osoby se zdravotním postižením ve Vrbně pod Pradědem Benefity: 5 týdnů řádné dovolené, kvalitní odborná školení, profesní růst a osobní rozvoj, příspěvky na obědy, příspěvky na penzijní připojištění, aj.

Žádosti s životopisem zasílejte:
Sagapo, příspěvková organizace, Uhlířská 1353/2, Bruntál nebo na e-mail: použijte odpovědní formulář
Kontaktní osoba: Varja Mrázková - personalista, tel. použijte odpovědní formulář

Z : 21.2.2017

Vhodné pro

Směnnost

Nepřetržitý provoz

Pracovní období

od 1.4.2017