Volné pracovní místo  PRACOVNÍK ZÁBRUSU BRÝLOVÝCH ČOČEK

Firma
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Brigády
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 19 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň:
Příprava brýlových čoček k zabroušení
Obsluha zabrušovacích strojů
Zasazování brýlových čoček do brýlových obrub, jejich montování a úprava
Komunikace se zákazníky o jejich požadavcích na zábrus a kompletaci brýlí

Požadavky:
SŠ, zaměření na optiku popř. jiný technický obor výhodou
Zájemce odborně zaškolíme
Manuální zručnost, smysl pro detail
Ochota vzdělávat se
Časová flexibilita pro práci i v odpoledních hodinách
Samostatná i týmová práce, komunikační schopnosti, spolehlivost
Řidičský průkaz B

Nabízíme:
Zajímavá a samostatná práce
Zázemí nadnárodní společnosti
Možnost osobního i profesního rozvoje
Příjemné pracovní prostředí a adekvátní ohodnocení

kontakt: e-mailem

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 23.9.2016