Volné pracovní místo  PRACOVNÍK ZÁKAZNICKÉHO CENTRA

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 16 000–18 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň:
Telefonická komunikace se zákazníky - očními optiky
Přijímání objednávek, konzultace a specifikace požadovaného zboží
Zadání objednávek do interního objednávkového systému
Podpora zákazníků informacemi o produktech a jejich nejvhodnějším použití
Řešení námitek, potřeb, požadavků a potíží zákazníků
Práce s objednávkovými a prodejními elektronickými aplikacemi, podpora zákazníků v jejich používání
Příprava zakázek k dalšímu zpracování v jiných odděleních

Požadavky:
SŠ, VŠ
Angličtina výhodou
Komunikativnost, schopnost navazování kontaktů
Schopnost vedení obchodního rozhovoru po telefonu
Spolehlivost, solidní vystupování, schopnost samostatné i týmové práce
Uživatelská schopnost MS Office

Nabízíme:
Zajímavá a samostatná práce
Zázemí nadnárodní společnosti
Možnost osobního i profesního rozvoje
Příjemné pracovní prostředí a adekvátní ohodnocení
KONTAKT: E-MAILEM

Vhodné pro

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 23.9.2016