Volné pracovní místo  Pracovník zlepšení kvality/pracovník reklamačního oddělení

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 25 000–35 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

První kontakt se zaměstnavatelem telefonicky nebo e-mailem
Pracovní náplň:
" Práce s databází kvality
" Práce s ticketingovým toolem
" Denní spolupráce s jednotlivými pobočkami
" Poskytování technických odborných informací zákazníkům vztahující se k analýze databáze kvality
" Specialista na záruky Kompan produktů
" Vyřizování a zpracovávání reklamací
" Spolúčast na týdenním mýtinku kvality a prezentace statistik
" Být součástí týmu zlepšování kvality
" Reporting Kompan managementu co se týče reklamací a KPI
Požadavky:
" Velmi dobrá znalost anglického jazyka podmínkou
" Silné komunikační schopnosti / schopnost komunikovat technické změny/ schopnost komunikovat i negativní informace
" Středoškolské, ideálně vysokoškolské vzdělání technického směru
" Zkušenosti z technického zákaznického servisu/případně reklamačního oddělení výhodou/pochopení pro urgentní požadavky /zaměření na výsledek
" Dobré technické znalosti, analytické myšlení
" Schopnost pracovat samostatně na zadaných úkolech
" Dobrá znalost MS-Office př. / ERP / MRP systémů
" Schopnost číst technickou dokumentaci
Nabízíme:
  • Dobré platové ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • Práci ve stabilní, mezinárodní firmě
  • Práci v přátelském týmu
  • Školení
  • Jazykové kurzy
  • Stravování

Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravu, týden dovolené navíc, jazykové kurzy, školení

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní

Požadované dovednosti

  • Práce s PC

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.11.2017