Volné pracovní místo  Pracovník/ce Call centra v centru Ostravy

Lokalita Ostrava
Firma
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda od 11 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Smetanovo náměstí 328/1, Ostrava, 70200

Kontakt: použijte odpovědní formulář

Nabízíme:
  • Práci v moderním call-centru na HPP, DPČ, DPP
  • Příjemná a přátelský kolektiv se silným zázemím a jistotou
  • Pracovní doba PO-PÁ 8:30-16:30
  • Volné víkendy samozřejmostí
  • Možnost profesního růstu a školení
  • Občerstvení na pracovišti, denní, měsíční motivace
  • Příspěvek na dopravu pro mimo ostravské zaměstnance
  • Nástup možný od 1.8.2016

Očekáváme:
  • Kreativní a pozitivní přístup k novým výzvám
  • Komunikační dovednosti
  • Mít chuť "ZAPADNOUT" do skvělého a sehraného týmu
  • Týmovost, spolehlivost, zodpovědnost

Náplň práce:
  • Zajímavá práce v příjemném a přátelském kolektivu s podporou sepervozorů
  • Budete o naše klienty pečovat tak, aby byli i nadále s námi spokojeni
  • Telefonickou komunikaci s klienty
  • Zadávání objednávek a požadavků do informačního systému

Benefity:
  • Provize z prodeje
  • Příspěvek na dopravu
  • Školení

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.12.2016