Volné pracovní místo Pracovník/ce na teplé kuchyni

7.10.2016
BAPA s.r.o.
Místo pracoviště
410, Hněvotín, 783 47, Hněvotín
Plný úvazek
Minimální vzdělání
základní
Směnnost
Neurčeno

Společnost zabývající se potravinářskou výrobou hledá Pracovník/ce na teplé kuchyni.

Požadavky:

  • samostatnost, zodpovědnost, profesionální přístup
  • časovou flexibilitu
  • zdravotní průkaz pro práci v potravinářském průmyslu

Náplň práce:

  • balení hotových jídel
  • zodpovědnost za kvalitu
  • kontrola kvality vstupních surovin
  • dodržování systému pravidel FIFO

Nabízíme:

  • zázemí úspěšné potravinářské firmy
  • perspektivní a stabilní zaměstnání
  • práci na plný úvazek, nerovnoměrná 12-ti hod. pracovní doba s nástupem od 10 hodin
  • možnost seberealizace
  • nástupní mzda: 14.500,– Kč
  • místo výkonu práce: Hněvotín
  • nástup možný ihned.

První kontakt možný POUZE mailem.