Volné pracovní místo  pracovník/ce podatelny a datových schránek

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 12 880 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Nejvyšší správní soud hledá
pracovníka/pracovnici podatelny a datových schránek
Požadavky:
Středoškolské vzdělání
Aktivní znalost MS Office (vysoká PC gramotnost) + znalost kancelářského psaní na klávesnici
Praxe v oboru soudnictví
Výborná znalost českého jazyka
Schopnost systematické a samostatné práce
Pečlivost a spolehlivost, komunikační schopnosti
Náplň práce:
Zajištění elektronické spisové služby
Přijímání podání podaných prostřednictvím datových schránek a e-mailů, podaných osobně a přes provozovatele poštovních služeb
Doručování písemností prostřednictvím datových stránek, e-mailů a prostřednictvím provozovatele poštovních služeb
Evidence a lustrace agend dle rejstříků soudu a zápisy do jmenného seznamu soudu
Zástup za výkon činnosti spisovny
Nabízíme:
Stabilní zázemí fungující instituce
Benefity (5týdnů dovolené, stravenky, pravidelná pracovní doba)
Možnost nástupu dohodou, možnost od 8/2016
Možné i pro absolventy. Ideálně ale alespoň s krátkou praxí.
Možnost i na kratší úvazek, ale jen po domluvě a s denním docházením.

Platové zařazení - 7. platová třída. Platové ohodnocení se řídí zákonem č. 262/2006 Sb., ZP a nařízením vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě. Pracovní smlouva na dobu určitou (s možností prodloužení).
Pracovní pozice je vhodná i pro osoby s tělesným postižením či invaliditou (s možností docházení na pracoviště).
Strukturovaný životopis v českém jazyce zasílejte na adresu použijte odpovědní formulář do 29. 6. 2016.
Nejvyšší správní soud si vyhrazuje právo zrušit výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.
Dovolujeme si Vás upozornit, že osloveni budou pouze uchazeči, kteří splňují výše uvedené kvalifikační požadavky na danou pozici. Zasláním materiálů s Vašimi osobními údaji dáváte Nejvyššímu správnímu soudu souhlas ke zpracování Vašich osobních údajů podle § 12 a § 21 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP), absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.8.2016