Volné pracovní místo  Pracovník/ce předškolního klubu

Firma
Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně Vyšší odborné
Hrubá mzda 18 000–22 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Nástup možný dohodou.

Náplň práce:
skupinová a zejména individuální práce s dětmi předškolního věku a práce s rodinami v Přerově.

Požadujeme:
Pedagogické vzdělání (VŠ, VOŠ), zaměření na speciální pedagogiku nebo práci s dětmi předškolního věku; Zkušenost s prací s dětmi výhodou; Schopnost efektivně pracovat v týmu; Uživatelskou znalost práce na PC (Word, Office, email, internet); Dobré komunikační schopnosti; Samostatnost, spolehlivost; Trestní rejstřík bez záznamu.

Nabízíme:
Možnost seberealizace v renomované neziskové organizaci; Práci v profesionálním týmu, metodické vedení; Průběžnou individuální a týmovou supervizi; Možnost dalšího vzdělávání a studijního volna; 5 týdnů dovolené.

Zájemci se mohou hlásit:
  • zasláním strukturovaného životopisu (CV) a motivačního dopisu na e-mail: použijte odpovědní formulář do 31. 7. 2017; Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru v Olomouci.

S otázkami k náplni práce se obracejte na použijte odpovědní formulář použijte odpovědní formulář .

Požadované dovednosti

  • Práce s PC

Benefity

  • Dovolená navíc - 5 týdnů dovolené

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.9.2017 do 1.9.2018