Volné pracovní místo Pracovník/ce skartace

19.8.2016
Spolek Trend vozíčkářů Olomouc
Místo pracoviště
Lužická 101/7, Povel, 779 00, Olomouc
Pracovní poměr
Zkrácený úvazek
Minimální vzdělání
základní
Směnnost
Neurčeno

Spolek Trend vozíčkářů Olomouc hledá na pracoviště skartace pro ruční třídění papírového odpadu. Místo je vyhrazené pouze pro osoby se zdravotním postižením, nástup říjen 2016. Pracoviště není bezbariérové.

Místo výkonu práce: Olomouc.

Náplň práce:

  • ruční třídění papírového odpadu (jedná se o lehkou manuální práci prováděnou převážně v sedu)
  • skartace papíru
  • pomoc při zajišťování vykládky
  • úklid pracoviště

Požadujeme:

  • fyzickou zdatnost nutnou pro výkon práce
  • ochodu pracovat ve skladu
  • schopnost samostatné práce
  • pečlivost
  • trestní bezúhonnost

Nabízíme:

  • lehkou manuální práci pouze pro OZP na 0,5 úvazku, (pondělí – pátek 4 hodiny denně)
  • základní plat 5.500,– Kč + volnou složku mzdy – výkonnostní ohodnocení
  • zaměstnanecké benefity

V případě Vašeho zájmu nám, prosím, zašlete Váš životopis s kontaktními údaji POUZE na email: poslat email do pátku 9. 9. 2016. Do předmětu emailu napište PRACOVNÍK SKARTACE. Všem uchazečům pošleme vyrozumění, vybrané pozveme k osobnímu pohovoru.

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP)