Volné pracovní místo  Pracovník/ce technického odbavení letadel

Lokalita Ostrava
Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 18 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: K Letišti 57/1049, Praha 6

V případě zájmu volejte od 8.00 do 16.00 hod. na tel. nebo pište na e-mail.

Zahraniční společnost MENZIES AVIATION (CZECH), s.r.o. Letiště Václava Havla, hledá uchazeče/ky na pozici "Pracovník/ce technického odbavení letadel - nakládka a vykládka zavazadel".

Náplň práce:
Nakládka/vykládka zavazadel, zboží, poštovních zásilek z letadel, práce v třídírně, obsluha mobilních mechanizačních prostředků, ostatní činnosti spojené s technickým odbavením letadel.
Požadujeme:
Výuční list, platný řidičský průkaz sk. B, dobrý zdravotní stav a fyzickou zdatnost, čistý RT podmínkou, flexibilita, spolehlivost.

Nabízíme:
Práci na HPP, plat 18 000,- Kč/měsíc, PŘÍSPĚVEK ZAMĚSTNAVATELE NA UBYTOVÁNÍ ČI DOPRAVU, stravenky, příplatky ke mzdě, zaručenou mzdu každý měsíc, dlouhodobou práci ve stabilním prostředí úspěšné mezinárodní společnosti, přátelský kolektiv, vstupní školení hrazené zaměstnavatelem, možnost rozšíření řidičského oprávnění na sk. C a E - hrazené zaměstnavatelem.
Nástup ihned, případně dle dohody.

Vhodné pro

Směnnost

Nepřetržitý provoz

Pracovní období

od 1.12.2016