Volné pracovní místo Pracovník/ce v potravinářství

23.6.2016
Diana Houdová
Místo pracoviště
Na Okrajích 156, Spojil, 530 02, Spojil
Pracovní poměr
Zkrácený úvazek
Minimální vzdělání
vyučení
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce Pardubice – Spojil.
Chráněné pracovní místo vyhrazené pouze pro osoby se zdravotním postižením.
Pracovní náplň: Zpracování mléka a výroba mléčných produktů.
Požadujeme: Zdravotní průkaz a praxe v potravinářství výhodou.
První kontakt telefonicky (pracovní dny 9:00 – 13:00) nebo e-mailem.

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Podobné nabídky práce

Dělník svozu odpadu
Místo výkonu práce Pardubice. Požadujeme: dobrý zdravotní stav, jelikož se jedná o fyzicky náročnou práci, samostatnost, spolehlivost, flexibilitu. Zaměstnanecké výhody: stravování, penzijní připojištění, důchodové pojištění, 5 ...
SmP - Odpady a.s. Hůrka 1803, Pardubice Plný úvazek
týden
Obsluha čističky odpadních vod (ČOV)
Místo výkonu práce: Pardubice, Staré Čivice Nástup možný IHNED Obsluha čističky odpadních vod. Zaměstnanecké výhody: Stravenky,13 .plat,5 dní dovolené na víc, První kontakt tlefonicky.
FCC Česká republika, s.r.o. U Panasonicu 277, Pardubice Plný úvazek