Volné pracovní místo  PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/CE

Firma
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 14 000 Kč / měsíc

Kontakt: telefonicky PO-PÁ 10-15 hod, e-mailem: použijte odpovědní formulář
Náplň práce:
"přímá práce s dětmi a mládeží ze sociálně znevýhodněného prostředí v NZDM (sociální a sociálně-pedagogická práce) převážně v odpoledních hodinách
"organizace volnočasových, preventivních a sebe rozvojových aktivit
"vedení osobní dokumentace, tvorba individuálních plánů
"spolupráce na rozvoji služby
"administrativní činnost
Očekáváme:
"minimálně střední vzdělání, nejlépe se zaměřením na sociální práci, sociální pedagogiku, speciální pedagogika, sociální a humanitární práci, sociálně právní činnost, charitní a sociální činnost, splňující kvalifikaci dle zákona č. 108/2006 Sb.
"případně kurz pro pracovníka v sociálních službách (je možné jej absolvovat i po nástupu do zaměstnání)
"znalost práce na PC (obzvláště Word, Excel, Internet)
"schopnost koordinovat různé požadavky, stanovovat priority a řídit čas
"schopnost samostatně řešit úkoly a dotahovat je do konce
"spolehlivost, odpovědnost, pečlivost
"dobré komunikační dovednosti
"empatie
Nabízíme:
"zajímavou a společensky prospěšnou práci
"možnosti odborného rozvoje a vzdělávání
"možnost iniciace vlastních projektů
"samostatnou a tvořivou práci v malém týmu
"prostor pro seberealizaci
Nástup:
"na základě dohody, možný ihned
"pracovní smlouva na dobu 1 roku s možností prodlužování

Motivační dopis a strukturovaný životopis zasílejte e-mailem na adresu: použijte odpovědní formulář
Případné dotazy lze konzultovat na telefonickém čísle: použijte odpovědní formulář .

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.9.2017