Volné pracovní místo  Pracovník/ce v sociálních službách - základní výchovná nepedagogická činnost

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 14 600 Kč / měsíc

Plat.podmínky: plat podle nařízení vlády 564/2006 Sb. o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě ve znění pozdějších předpisů. Nástup možný i v jiném termínu po vzájemné dohodě.

Náplň práce:
přímá práce se seniory, aktivizační činnost, nácvik běžných denních činností

Požadavky:
znalost práce na PC, ŘP sk. B, manuální zručnost, kreativita, schopnost samostatné práce, organizační a komunikační schopnosti, spolehlivost, příjemné jednání a vystupování

Nabízíme:
závodní stravování

Zájemci se mohou hlásit:
Přihlášku s požadovanými údaji zašlete nebo osobně předejte nejpozději do 12.00 hod. 31.3.2017 na adresu: Domov Alfreda Skeneho Pavlovice u Přerova, příspěvková organizace,
Mgr. Eva Machová, ředitelka organizace, 751 12 Pavlovice u Přerova 95

Pozn.: Více informací na použijte odpovědní formulář

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity

  • Podnikové stravování

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.4.2017