Volné pracovní místo  Pracovník/ce v sociálních službách

Firma
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda od 14 000 Kč / měsíc

Náplň práce: sociální práce v nízkoprahovém zařízení pro děti a mládež zaměřená na cílovou skupinu dětí ve věku 6 - 15 let, které jsou ohroženy sociálně nežádoucími jevy nebo žijí rizikovým způsobem života
Požadujeme:
  • komunikační předpoklady, - schopnost pracovat samostatně i v týmu, - motivaci pro práci s lidmi ohroženými sociálním vyloučením, - bezúhonnost, - znalost a dovednost metod a technik práce využívaných v nízkoprahových sociálních službách pro děti a mládež, - schopnost otevřené komunikace s klienty na různá témata, - přijímání klientů napříč celým spektrem cílové skupiny, - umění přijímat a poskytovat zpětnou vazbu, schopnost sebereflexe a práce na sobě - znalost vlastních hranic a schopnost zacházení s nimi, - znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook, práce s internetovou sítí), - výhodou zkušenost v oboru či z práce s dětmi a mládeží, orientace v zákoně 108/2006 Sb. o sociálních službách a Standardech kvality sociálních služeb
  • výhoda kurz pracovníka v sociálních službách
Nabízíme:
příjemné pracovní prostředí, odborné zaškolení, vstřícnou personální politiku a kulturu organizace, kreativní zaměstnání, práci v profesionálním týmu, práce pod supervizí, další vzdělávání v oboru
Obsah přihlášky: - motivační dopis ("Co očekávám od dané pozice a co mohu nabídnout", v rozsahu max. A4) - strukturovaný životopis s uvedením profesních předpokladů, včetně kontaktních údajů a údajů o odborných znalostech a dovednostech, prohlášení uchazeče v následujícím znění: Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu podkladů pro přihlášku do výběrového řízení dávám, ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, souhlas k jejich zpracování
Zájemci o pracovní pozici pracovník v sociálních zašlou přihlášky do výběrového řízení e-mailem. Vybraní zájemci budou pozváni k osobnímu pohovoru, který se bude konat průběžně dle zaslaných přihlášek. Nástup možný ihned.
Další informace o naší organizaci a poskytovaných službách naleznete na použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.9.2017 do 31.8.2018