Volné pracovní místo  Pracovník/ice výdejny nářadí

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 15 000 Kč / měsíc

Kontakt zasláním životopisu na e-mail použijte odpovědní formulář
Požadavky:
  • ÚSO vzdělání, nejlépe technického nebo ekonomického směru
  • základní technické znalosti nástrojů
  • praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti vítána
  • velmi dobrá znalost práce na PC - MS Office (Excel, Outlook)
  • velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
  • časová flexibilita, samostatnost
  • řidičský průkaz sk. B
Pracovní náplň:
  • samostatně přijímá, ukládá, ošetřuje a vydává nářadí velmi rozsáhlého sortimentu
  • provádí evidenci, inventarizaci, přijímá a předává nářadí k opravám
  • soustřeďuje nářadí k likvidaci, sleduje stavy zásob nářadí a upozorňuje na doplňování
  • přijímá a předává měřidla ke kalibraci, provádí evidenci
  • pracovní poměr na dobu určitou (zástup za MD a RD)
  • dovolená navíc, příspěvek na stravování, bonusový systém, cafeterie.

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity

  • Dovolená navíc

Vhodné pro

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 1.6.2016 do 31.5.2019