Volné pracovní místo PRACOVNÍK/NICE ÚKLIDU - budova České pošty

20.7.2016
CENTRA a.s.
Masarykova 1492, Nové Město na Moravě, 592 31, Nové Město na Moravě
Pracovní poměr
Zkrácený úvazek, Brigády
Minimální vzdělání
vyučení
Směnnost
Pružná pracovní doba

*úklid pobočky Č. pošty v Novém Městě na Mor. – ráno cca 3 hodiny/den

Podobné nabídky práce

PRACOVNÍK/NICE ÚKLIDU - Žďár n.S.
*Úklid budovy běžnýV případě zájmu volejte na tel.: <!--poslatEmail-->, nebo email <!--poslatEmail-->
Jan Nižník Brněnská 2188/42, Žďár nad Sázavou Zkrácený úvazek, Brigády
týden
Uklízečka
Pracovní náplň: • Provádí úklid budovy a okolí v souladu s bezpečnostními a vnitřními předpisy • Vyplňuje záznamy o provedeném úklidu do příslušných formulářů • Plní další funkce a činnosti ve spojitosti s úklidem prostor závodu a ...
ARROW International CR, a.s. Jamská 2359/47, Žďár nad Sázavou Plný úvazek
týden
Pracovník/ice v úklidu - Křižanov
Úklid kancelářských a výrobních prostor. První kontakt telefonicky popřípadě emailem. PO PROZVONĚNÍ ZAMĚSTNAVATEL ZAVOLÁ ZPĚT ZÁJEMCI. Až po té možnost osobní schůzky.
V - LUXO, s.r.o. Ořechovská 551, Křižanov Zkrácený úvazek
aktivní
Uklízeč ve zdravotnických zařízeních
Pracovní poměr na dobu určitou s předpokladem prodloužení. Nástup možný ihned nebo dohodou, 5 týdnů dovolené. První kontak emailem nebo telefonicky: 7:00 - 15:00
Nemocnice sv.Zdislavy,a.s. 93, Velké Meziříčí Plný úvazek
aktivní
PRACOVNÍK ÚKLIDU - UKLÍZEČKA - Nové Město na Moravě
JOBMATCH Jedná se o pozici uklízeče/ky v Novém Městě na Moravě. Místo je určené pro osoby se zdravotním omezením. Nechodit na pracoviště, nutný prvotní telefonický kontakt na telefonu <!--poslatEmail-->:00-15:00 hodin nebo zasílej ...
OLMAN SERVICE s.r.o. Žďárská 610, Nové Město na Moravě Zkrácený úvazek
aktivní
UKLÍZEČKA - Žďár nad Sázavou - zástup za nemoc
Požadavky: samostatnost, pečlivost, zodpovědnost, očkování proti žloutence typu B, min. základní vzdělání Mzdové ohodnocení: 2. pl. tř. Životopis a motivační dopis zasílat do 30.9.2017, telefonická konzultace: Po - Pá: 07.00 - 14 ...
Sociální služby města Žďár nad Sázavou Okružní 763/67, Žďár nad Sázavou Plný úvazek