Volné pracovní místo  PRACOVNÍK/NICE VNITŘNÍ POŠTOVNÍ SLUŽBY ČESKÁ TŘEBOVÁ (PRACOVNÍK/NICE V ZÁZEMÍ POŠTOVNÍHO DEPA)

Firma
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Brigády
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 16 000–17 000 Kč / měsíc

Místo výkonu práce: Depo Česká Třebová, Topolová č.p. 2070, 560 02 Česká Třebová 2
Náplň práce:
  • pořizování došlých zásilek k dodání
  • vykládání zásilek z klecí
  • třídění balíků
  • kontrola poškozených zásilek
Požadujeme:
  • trestní bezúhonnost
  • základní znalost práce na počítači
  • fyzická zdatnost - manipulace s těžkými zásilkami, dobrý zdravotní stav
Pracovníci vnitřní služby se střídají na těchto směnách:
23:00 - 07:00 h
03:00 - 10:00 h
12:00 - 19:00 h
Nabízíme:
  • různorodou práci s možností denního kontaktu s klienty
  • základní pracovní dobu 35,5 hod. týdně a 5 týdnů dovolené
  • širokou škálu benefitů, včetně rekreace ve vlastních rekreačních zařízeních
  • pracovní smlouvu na dobu určitou na 1 rok s možností prodloužení
KONTAKT: POUZE E-MAILEM - ZASLAT ŽIVOTOPIS
KANCELÁŘ PANÍ KUBISTOVÉ JE V PARDUBICÍCH

Požadované dovednosti

  • Práce s PC - základní znalosti

Benefity

  • Dovolená navíc

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 10.10.2017 do 30.9.2018