Volné pracovní místo  Pracovník/pracovnice informačního centra

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 23 000–29 000 Kč / měsíc

V případě zájmu zaslat strukturovaný životopis na email: použijte odpovědní formulář
nebo volat na tel.č.: použijte odpovědní formulář a domluvit pohovor

Místo výkonu práce - Vzdělávací a rekreační centrum Lesná, o.p.s., Lesná č.p. 25, 435 45 Nová Ves v Horách

Náplň práce -
a) maloobchodní prodej zboží a služeb,
b) komunikace s partnery, infocentry, cestovními kancelářemi (i na německém území), překlady textů, tlumočení (německý jazyk),
c) komunikace a překlady textů (anglický jazyk),
d) poskytování informací veřejnosti verbálně a písemně přímo v turistickém informačním centru i prostřednictvím komunikačních prostředků (telefon, e-mail) v českém a cizím jazyce (anglický a německý),
e) spolupráce na přípravě a realizaci veřejných akcí konaných v Horském areálu Lesná i mimo něj,
f) správa a aktualizace informací o turistickém ruchu v prostředí internetu a sociálních sítí,
g) zajišťování, příprava a výroba propagačních materiálů z oblasti cestovního ruchu, propagace regionu i mimo něj jak na komerční, tak neziskové úrovni.

Požadujeme -
1. znalosti práce ve Wordu, Excelu, Powerpointu, práce s internetem, zkušenosti s administrativní prací,
2. německý a anglický jazyk slovem a písmem.

V místě výkonu práce není autobusová doprava.

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.10.2016