Volné pracovní místo  Specialista/-ka klientského oddělení

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 25 000 Kč / měsíc

místo výkonu práce: Veleslavínská č.p. 1/30, Veleslavín, 162 00 Praha 6
kontakt: Ťuláková Petra Mgr., tel.: použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte odpovědní formulář
Pracovní náplň:
  • přímý kontakt s klientem, řešení jeho požadavků osobně
  • nepřímý kontakt s klientem, telefonicky, e-mailem
  • komunikace s klienty v osobním, telefonickém i písemném styku v anglickém jazyce
  • administrativa spojená s chodem klientského oddělení
  • aktivní spolupráce s ostatními týmy společnosti
  • zadávání údajů do účetního i klientského systému, fakturace

Požadujeme:
  • znalost anglického jazyka na úrovní pokročilý v písemném i mluveném projevu
  • zdravotní vzdělání výhodou
  • proklientský přístup, komunikativnost, asertivita, schopnost poskytnutí péče klientům v nadstandardním lék. zařízení
  • pozitivně orientovaná osobnost
  • dobrá uživatelská znalost MS Office
  • schopnost naučit se pracovat s novými PC systémy
  • schopnost komplexně řešit problémy
  • ochota učit se a rozvíjet se

Nabízíme:
  • samostatnou, zajímavou a různorodou práci v atraktivním prostředí
  • práci v rozvíjející se společnosti
  • příjemné pracovní prostředí a profesionální kolektiv
  • nadstandardní lékařskou péči
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na jazykový kurz
  • pozice je vhodná i pro absolventy

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.6.2017