Volné pracovní místo  Pracovník/pracovnice kompletační dílny - demontáž přístrojů

Firma
Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 66 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce Pardubice - Jana Palacha.
Místo je vyhrazené pro OZP
Požadavky:
  • manuální zručnost
  • schopnost práce s ručním nářadím
  • práce v menším kolektivu
Popis pracovní pozice:
Demontář menších přístrojů, práce s ručním nářadím ( šroubovák, svěrák atd.), třídění demontovaného materiálu. Možnost střídání poloh, práce v sedě i v stoje.
Zaměstnanecké výhody: prodloužení pracovní smlouvy, osobní příplatek, místo výkonu Pardubice

První kontakt telefonicky - denně v pracovní dny od 13:00 hod. do 15:00 hod., nebo e-mailem.
Životopisy zasílat na e-mail: použijte odpovědní formulář nebo osobně na adrese zaměstnavatele do 26. 3.2017. Výběrové řízení se bude konat v týdnu od 27. 3 - do 31. 3. 2017.Nástup možný od 1. 4. 2017. Zasláním svého životopisu udělujete souhlas se zpracováním vašich osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2002 Sb., pro účely výběrového řízení.

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.4.2017 do 31.12.2017