Volné pracovní místo  Pracovník/pracovnice kvality

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 20 000–35 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce, Chrudimská 1663, 535 01 Přelouč.
Nástup možný IHNED.
Náplň práce:
  • provádění namátkové mezioperační kontroly, záznamy z provádění výstupních kontrol, mezioperačních kontrol a zkušební jízdy;
  • pravidelné vyhodnocování opakovaných závad zjištěných v rámci kontrol ve výrobě - reporting;
  • provádění kontrol u dodavatelů - pravidelný reporting;
  • spolupráce s výrobním úsekem a technickým v oblasti nápravných opatření při řešení reklamací, kontrolních nálezů;
  • spolupráce s obchodním úsekem při řešení reklamací přímo u zákazníka;
  • provádění interních auditů dle normy ISO 9001
Požadavky:
  • SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru, min. praxe 3 roky v oblasti kvality
  • praxe v automobilovém průmyslu výhodou - aktivní znalost použití metod 5S a KAIZEN, technické myšlení
  • znalosti a zkušenosti s implementací ISO norem, praxe jako interní auditor vítána
  • znalost práce na PC (MS Office - WORD, Excel, Power Point, IS HELIOS výhodou)
  • znalost AJ výhodou
  • ŘP skupiny B, C - aktivní řidič
  • zodpovědnost, samostatnost, kreativita, prezentační a organizační schopnosti, důslednost
Nabízíme:
  • samostatnou a zodpovědnou práci v prosperující české společnosti
  • příjemné pracovní prostředí
  • motivující mzdové ohodnocení
  • možnost vzdělávání a rozvoje
  • příspěvek na stravování - tradiční česká kuchyně - možnost výběru z 3 jídel.
První kontakt e-mailem.

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní

Požadované dovednosti

  • Práce s PC - MS Office, IS HELIOS - výhodou
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
  • Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C

Benefity

  • Podnikové stravování - příspěvek

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.6.2018