Volné pracovní místo Pracovník/pracovnice odbytu

27.10.2016
SVOS, spol. s r.o.
Místo pracoviště
Chrudimská 1663, Přelouč, 535 01, Přelouč
Plný úvazek
Minimální vzdělání
SŠ s maturitou
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce Přelouč
Pracovní náplň:
" řízení organizace odbytu výrobků – pancéřová vozidla vč. souvisejících náhradních dílů (vyřizování a procesování objednávek od přijetí až po expedici)
" spolupráce s odběrateli (vyřizování dotazů a reklamací)
" práce v informačním systému Helios Green
Požadujeme:
" znalost AJ (slovem a písmem)
" zkušenosti z oblasti zákaznického servisu (preferováno v automobilové oblasti)
" znalost práce na PC (MS OFFICE, IS HELIOS výhodou)
" ŘP skupiny B (C-výhodou)
" proaktivní přístup, samostatnost a pečlivost
" dobré komunikační dovednosti
" orientaci na zákazníka
Nabízíme:

  • samostatnou a zodpovědnou práci v prosperující společnosti
  • motivující mzdové ohodnocení
  • možnost vzdělávání a rozvoje
  • příspěvek na stravování

Nástup možný IHNED.