Zařazeno v oborech:
Výroba a průmysl
Pozice:
Dělník ve výrobě
Lokalita:
Olomouc
Zveřejnil:
Úřad práce Olomouc
Může se Vám hodit:
Dělník ve výrobě Olomouc

Volné pracovní místo Pracovník/pracovnice textilní a oděvní tvorby - třídění textilu

23.5.2016
EUROPEAN TRADING COMPANY import-export spol. s r.o.(zkrácený název společnosti: ETCIMEX spol. s r.o.)
Místo pracoviště
Matěje z Janova 264/21, Bělidla, 779 00, Olomouc
Pracovní poměr
Plný úvazek, Brigády
Minimální vzdělání
základní
Směnnost
Jednosměnný provoz

V případě Vašeho zájmu se prosím dostavte k výběrovému řízení v jednom z následujících termínů: 18.5., 25.5., 1.6., 8.6., 15.6., 22.6.2016 mezi 12:00 – 13:00 hod. Na jednotlivé termíny není třeba se hlásit předem.
Výběrové řízení bude probíhat na adrese naší provozovny: Matěje z Janova č.p. 264/21, Olomouc.
S sebou si vezměte vytištěný stručný životopis. Prosíme, dostavte se pouze v uvedených termínech!
Pracoviště: Matěje z Janova č.p. 264/21, Olomouc. První týden dohoda o provedení práce, následně PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned. Jedná se o práci v jednosměnném provozu, měsíční prémie dle odvedených výkonů.
Vhodné pro: absolventy středních škol, vyučen, základní vzdělání.
Náplň práce: třídění textilu dle kvality, druhu a materiálu.
Požadujeme: spolehlivost, pečlivost. Vyučení a praxe v textilním průmyslu výhodou. Bez zdravotních omezení týkajících se zátěže zad, potíží s křečovými žilami nebo alergiemi na prach. Smysl pro aktuální módní trendy a cit pro módu výhodou, schopnost rozeznat druhy a kvalitu materiálu textilu výhodou.