Volné pracovní místo  Pracovník/pracovnice v sociálních službách - pečovatel/ka

Firma
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda od 13 500 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

  • Náplň práce:
  • přímá práce s uživateli služby v jejich domácím prostředí
  • vedení dokumentace
Nabízíme:
  • zajímavou a smysluplnou práci,
  • možnost seberealizace a dalšího vzdělávání,
  • práci na plný nebo zkrácený úvazek,
  • zaměstnanecké benefity.
Požadujeme:
  • odborné vzdělání dle zákona č. 108/2006 Sb.
(minimálně kvalifikační kurz pracovníka v soc. službách),
  • předpoklady pro práci s lidmi,
  • schopnost samostatné i týmové práce,
  • spolehlivost, zodpovědnost, bezúhonnost,
  • řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič/ka,
  • očkování proti žloutence typu B a zdravotní průkaz.
Uvítáme:
  • praxi v sociálních službách.
V případě zájmu o uvedenou pozici zasílejte motivační dopis a profesní životopis
na adresu Charitní pečovatelská služba, Hornická 643, 593 01 Bystřice nad Pernštejnem, nebo na email: použijte odpovědní formulář do 31. 7. 2016.
Bližší informace: Miroslav Prudký, vedoucí Charitní pečovatelské služby,
tel. použijte odpovědní formulář , email: použijte odpovědní formulář

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
  • Jiné - očkování proti žloutence typu B a zdravotní průkaz

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 15.8.2016