Volné pracovní místo  Pracovník/pracovnice v zázemí depa Domažlice (vnitřní služba)

Firma
Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 14 000–19 000 Kč / měsíc

Náplň práce: třídění balíků na depu a příprava na jejich doručení, zadávání balíků do počítače, provádění vyúčtování s doručovateli, práce ve směnách (R+O+dělené směny 6:00-9:00 a 14:00-18:30).
Požadujeme: vzdělání s výučním listem, základní uživatelskou znalost práce na PC, spolehlivost a pečlivost, fyzickou zdatnost při manipulaci s balíky do 30 kg.
Nabízíme: stravenky, 5 týdnů dovolené, firemní rekreační zařízení, příspěvek na životní/penzijní připojištění.
Nutný telefonický (PO-PÁ 9-15 hodin) nebo e-mailový kontakt.

Požadované dovednosti

  • Práce s PC - uživatelská znalost

Benefity

  • Jiné výhody - firemní rekreační zařízení
  • Podnikové stravování - stravenky
  • Dovolená navíc - celkem 5 týdnů dovolené
  • Zvláštní prémie - náborový příspěvek, příspěvek na životní/penzijní připojištění

Vhodné pro

Směnnost

Dělené směny

Pracovní období

od 1.10.2019 do 30.9.2020