Volné pracovní místo  Právníci

Firma
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Brigády
Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda od 35 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce:
Na Karmeli č.p. 1457
Mladá Boleslav II
293 01 Mladá Boleslav 1

Prvotní kontakt: emailem: použijte odpovědní formulář

Pracovní náplň:
  • vypracovávání smluv dle českého práva
  • vypracovávání správních rozhodnutí
  • právní poradenství provozním i akademickým pracovníkům v rozsahu podnikového práva
  • komunikace s veřejnými rejstříky
  • vymáhání pohledávek (nezaplacené školné ze strany studentů)

Požadavky:
  • VŠ právní vzdělání
  • min. praxe 3 roky
  • vynikající znalost občanského práva hmotného a procesního
  • vynikající znalost správního řádu a předpisů souvisících
  • dobrá orientace v systému českého práva
  • dobrá orientace v normách EU - vztahujícím se k vysokému školství
  • znalost vysokoškolského zákona
  • dobrá znalost pracovního práva
  • komunikativní znalost anglického jazyka výhodou, případně i německého

Co vám můžeme nabídnout:
  • práci v mladém přátelském týmu
  • práci v moderním, dynamicky se rozvíjejícím pracovním prostředí ve Vzdělávacím centru Na Karmeli v centru Mladé Boleslavi
  • pracovní poměr na základě DPČ, případně pracovní smlouvu na dobu určitou s polovičním úvazkem s potenciálem změny na dobu neurčitou - ideální nástup od ledna 2018 (práce vhodná při rodičovské dovolené)
  • vhodné
  • dotované stravování
  • flexibilní začátek a konec pracovní doby
  • motivující finanční ohodnocení
  • a další zajímavé benefity

Zaměstnanecké výhody: Dotované stravování.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.1.2018