Volné pracovní místo  PRÁVNÍK /-ČKA

Firma
Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda 20 450–30 750 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

PRÁVNÍK /- ČKA
  • PP na dobu určitou do 13. 3. 2020, nástup možný od 1. 3. 2018 (zástup za rodičovskou dovolenou)
  • Pracovní smlouva bude uzavřena v souladu s ust. § 178 zákona č. 234/2014 Sb., o státní službě. Zaměstnanec bude pracovat na služebním místě a v rámci sjednaného druhu práce bude konat činnosti podle zákona o státní službě
  • Náplň práce: zajištění komplexních právních služeb v oblasti kontrolní činnosti; aplikace správního řádu, zákona o zaměstnanosti, zákoníku práce a souvisejících předpisů
-Požadujeme: svéprávnost, bezúhonnost, dosažení vysokoškolského vzdělání v magisterském studijním programu - právní vzdělání získané absolvováním magisterského studijního programu ve studijním oboru právo, znalost pracovního a správního práva výhodou, zkušenosti v oblasti státní nebo veřejné správy výhodou, komunikativnost, zodpovědnost, flexibilita, schopnost vysokého pracovního nasazení, dobrá znalost práce s PC

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP), absolventy (minimálně Vysokoškolské vzdělání).

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.3.2018 do 13.3.2020