Je nám líto, tato nabídka již není platná. Podívejte se na další nabídky práce, které by Vás mohly zajímat:
Zařazeno v oborech:
Stavebnictví a reality
Pozice:
Geodet
Lokalita:
Ústí nad Labem
Zveřejnil:
Úřad práce Ústí nad Labem
Může se Vám hodit:
Geodet Ústí nad Labem

Volné pracovní místo Právník, odborný rada -metodik katatstru nemovitostí

16.9.2016
Katastrální úřad pro Ústecký kraj
Místo pracoviště
Krčínova 797/2, Krásné Březno, 400 07, Ústí nad Labem
Pracovní poměr
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vysokoškolské
Směnnost
Pružná pracovní doba

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Krčínova 797/2, Krásné Březno, Ústí nad Labem.
Ředitel Katastrálního úřadu pro Ústecký kraj jako služební orgán příslušný podle § 10 odst. 1 písm. f) zákona č. 234/2014 Sb., o státní službě, v platném znění (dále jen „zákon“), vyhlašuje výběrové řízení na služební místo odborný rada – metodik katastru nemovitostí v oddělení metodiky a kontroly v kanceláři ředitele katastrálního úřadu na Katastrálním úřadu pro Ústecký kraj. Posuzovány budou přihlášky, které uchazeči zašlou prostřednictvím provozovatele poštovních služeb na adresu Katastrální úřad pro Ústecký kraj, Krčínova 797/2, 400 07 Ústí nad Labem, nebo osobně podají v termínu do 30. září 2016 na podatelnu Katastrálního úřadu pro Ústecký kraj na výše uvedené adrese. Žádost lze podat rovněž v elektronické podobě s uznávaným elektronickým podpisem na elektronickou adresu služebního úřadu poslat email nebo prostřednictvím veřejné datové sítě do datové schránky (ID datové schránky: scdadnq). Obálka, resp. datová zpráva, obsahující přihlášku včetně požadovaných listin musí být označena slovy: „Neotvírat“ a slovy „Výběrové řízení na služební místo odborný rada – metodik katastru nemovitostí v oddělení metodiky a kontroly v kanceláři ředitele katastrálního úřadu“.
Služební poměr na služebním místě odborný rada – metodik katastru nemovitostí v oddělení metodiky a kontroly v kanceláři ředitele katastrálního úřadu je stanoven jako služební poměr na dobu neurčitou v oboru služby 29. Legislativa a právní činnost ve 12. platové třídě, s místem výkonu služby v Ústí nad Labem.
Náplň činnosti na služebním místě:

  • zajišťování obecné právní agendy úřadu
  • spolupráce s ostatními útvary KÚ (personální oddělení, oddělení hospodářské správy, ekonomické oddělení aj.)
  • vedení agendy vymáhání pohledávek, týkajících se náhrady škody

Toto místo je vhodné i pro absolventy. Na základě žádosti podle § 68 zákona o státní službě lze po dohodě povolit zkrácenou služební dobu.
Výběrového řízení na služební místo odborný rada – metodik katastru nemovitostí v oddělení metodiky a kontroly v kanceláři ředitele katastrálního úřadu se v souladu se zákonem může zúčastnit uchazeč, který:

  1. splňuje základní předpoklady stanovené zákonem, tj.:
  1. je státním občanem České republiky, občanem jiného členského státu Evropské unie nebo občanem státu, který je smluvním státem Dohody o Evropském hospodářském prostoru [§ 25 odst. 1 písm. a)],

Splnění tohoto předpokladu se dokládá příslušnými listinami, tj. průkazem totožnosti nebo osvědčením o státním občanství. Při podání žádosti lze doložit pouze písemné čestné prohlášení o státním občanství popř. prostou kopii průkazu totožnosti; uvedenou listinu lze v takovém případě doložit následně, nejpozději před konáním pohovoru. Žadatel, který není státním občanem České republiky, musí zkouškou u osoby, která jako plnoprávný člen Asociace jazykových zkušebních institucí v Evropě uskutečňuje touto asociací certifikovanou zkoušku z českého jazyka jako cizího jazyka, prokázat znalost českého jazyka; to neplatí, doloží-li, že absolvoval alespoň po dobu 3 školních roků základní, střední nebo vysokou školu, na kterých byl vyučovacím jazykem český jazyk. Splnění tohoto předpokladu se dokládá příslušnou listinou.

  1. dosáhl věku 18 let,
  2. je plně svéprávný [§ 25 odst. 1 písm. c) zákona],

Splnění tohoto předpokladu se dokládá písemným čestným prohlášením.

  1. je bezúhonný [§ 25 odst. 1 písm. d) zákona],

Splnění tohoto předpokladu se dokládá výpisem z

Podobné nabídky práce

Rada/Odborný rada - kontrolor, metodik v oddělení OMaK v kancelář...
Služba na tomto služebním místě bude vykonávána ve služebním poměru na dobu neurčitou. Předpokládaným datem nástupu do služby na služebním místě je listopad 2017. Služební místo je zařazeno podle přílohy č. 1 k zákonu do 11. plat ...
Katastrální úřad pro Ústecký kraj Krčínova 797/2, Ústí nad Labem Plný úvazek
aktivní

Poslat známému

Zadejte Vaše celé jméno např. Jan Novák
Zadejte svůj e-mail např. jan.novak@seznam.cz
Zadejte celý e-mail známého např. petr.nemec@seznam.cz

© 2006 - 2017 Easy-prace.cz | Mapa stránek | Na Easy práci.cz si snadno najdete nové zaměstnání. Nabídky práce můžete filtrovat podle oboru a lokality z celé České republiky. Pokud jste firma, která hledá nové zaměstnance, vložte pomocí jednoduchého inzerátu nabídku práce. Ta se bude zobrazovat pouze těm, kteří o ni mají opravdu zájem.

Práce ve městech: práce Praha | práce Brno | práce Olomouc | práce Plzeň | práce Liberec | práce České Budějovice | práce Zlín | práce Pardubice | práce Mladá boleslav | práce Kladno