Je nám líto, tato nabídka již není platná. Podívejte se na další nabídky práce, které by Vás mohly zajímat:
Zařazeno v oborech:
Stavebnictví a reality
Pozice:
Geodet
Lokalita:
Ústí nad Labem
Zveřejnil:
Úřad práce Ústí nad Labem
Může se Vám hodit:
Geodet Ústí nad Labem

Volné pracovní místo Právník, odborný rada -metodik katatstru nemovitostí

16.9.2016
Katastrální úřad pro Ústecký kraj
Místo pracoviště
Krčínova 797/2, Krásné Březno, 400 07, Ústí nad Labem
Pracovní poměr
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vysokoškolské
Směnnost
Pružná pracovní doba

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Krčínova 797/2, Krásné Březno, Ústí nad Labem.
Ředitel Katastrálního úřadu pro Ústecký kraj jako služební orgán příslušný podle § 10 odst. 1 písm. f) zákona č. 234/2014 Sb., o státní službě, v platném znění (dále jen „zákon“), vyhlašuje výběrové řízení na služební místo odborný rada – metodik katastru nemovitostí v oddělení metodiky a kontroly v kanceláři ředitele katastrálního úřadu na Katastrálním úřadu pro Ústecký kraj. Posuzovány budou přihlášky, které uchazeči zašlou prostřednictvím provozovatele poštovních služeb na adresu Katastrální úřad pro Ústecký kraj, Krčínova 797/2, 400 07 Ústí nad Labem, nebo osobně podají v termínu do 30. září 2016 na podatelnu Katastrálního úřadu pro Ústecký kraj na výše uvedené adrese. Žádost lze podat rovněž v elektronické podobě s uznávaným elektronickým podpisem na elektronickou adresu služebního úřadu poslat email nebo prostřednictvím veřejné datové sítě do datové schránky (ID datové schránky: scdadnq). Obálka, resp. datová zpráva, obsahující přihlášku včetně požadovaných listin musí být označena slovy: „Neotvírat“ a slovy „Výběrové řízení na služební místo odborný rada – metodik katastru nemovitostí v oddělení metodiky a kontroly v kanceláři ředitele katastrálního úřadu“.
Služební poměr na služebním místě odborný rada – metodik katastru nemovitostí v oddělení metodiky a kontroly v kanceláři ředitele katastrálního úřadu je stanoven jako služební poměr na dobu neurčitou v oboru služby 29. Legislativa a právní činnost ve 12. platové třídě, s místem výkonu služby v Ústí nad Labem.
Náplň činnosti na služebním místě:

  • zajišťování obecné právní agendy úřadu
  • spolupráce s ostatními útvary KÚ (personální oddělení, oddělení hospodářské správy, ekonomické oddělení aj.)
  • vedení agendy vymáhání pohledávek, týkajících se náhrady škody

Toto místo je vhodné i pro absolventy. Na základě žádosti podle § 68 zákona o státní službě lze po dohodě povolit zkrácenou služební dobu.
Výběrového řízení na služební místo odborný rada – metodik katastru nemovitostí v oddělení metodiky a kontroly v kanceláři ředitele katastrálního úřadu se v souladu se zákonem může zúčastnit uchazeč, který:

  1. splňuje základní předpoklady stanovené zákonem, tj.:
  1. je státním občanem České republiky, občanem jiného členského státu Evropské unie nebo občanem státu, který je smluvním státem Dohody o Evropském hospodářském prostoru [§ 25 odst. 1 písm. a)],

Splnění tohoto předpokladu se dokládá příslušnými listinami, tj. průkazem totožnosti nebo osvědčením o státním občanství. Při podání žádosti lze doložit pouze písemné čestné prohlášení o státním občanství popř. prostou kopii průkazu totožnosti; uvedenou listinu lze v takovém případě doložit následně, nejpozději před konáním pohovoru. Žadatel, který není státním občanem České republiky, musí zkouškou u osoby, která jako plnoprávný člen Asociace jazykových zkušebních institucí v Evropě uskutečňuje touto asociací certifikovanou zkoušku z českého jazyka jako cizího jazyka, prokázat znalost českého jazyka; to neplatí, doloží-li, že absolvoval alespoň po dobu 3 školních roků základní, střední nebo vysokou školu, na kterých byl vyučovacím jazykem český jazyk. Splnění tohoto předpokladu se dokládá příslušnou listinou.

  1. dosáhl věku 18 let,
  2. je plně svéprávný [§ 25 odst. 1 písm. c) zákona],

Splnění tohoto předpokladu se dokládá písemným čestným prohlášením.

  1. je bezúhonný [§ 25 odst. 1 písm. d) zákona],

Splnění tohoto předpokladu se dokládá výpisem z

Poslat známému

Zadejte Vaše celé jméno např. Jan Novák
Zadejte svůj e-mail např. jan.novak@seznam.cz
Zadejte celý e-mail známého např. petr.nemec@seznam.cz

© 2006 - 2017 Easy-prace.cz | Mapa stránek | Na Easy práci.cz si snadno najdete nové zaměstnání. Nabídky práce můžete filtrovat podle oboru a lokality z celé České republiky. Pokud jste firma, která hledá nové zaměstnance, vložte pomocí jednoduchého inzerátu nabídku práce. Ta se bude zobrazovat pouze těm, kteří o ni mají opravdu zájem.

Práce ve městech: práce Praha | práce Brno | práce Olomouc | práce Plzeň | práce Liberec | práce České Budějovice | práce Zlín | práce Pardubice | práce Mladá boleslav | práce Kladno