Volné pracovní místo  Právník specialista na obchodní (správní) právo, komerční právník

Firma
Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda 25 000–30 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu: Přípotoční 300,101 00 Praha 10-Vršovice
Kontakt: Notinová, e-mail: použijte odpovědní formulář

Náplň práce:Kompletní zpracování agendy pohledávek organizace (písemnosti v předsoudní fázi, upomínky, splátkové kalendáře, dohody o narovnání, žaloby, opravné prostředky, exekuční návrhy a jiná podání v exekučních věcech, komunikace s exekutorskými úřady a další.Zastupování organizace před soudy a jinými orgány veřejné správy na základě pověření,Zpracování právních rozborů a stanovisek,Kontrola náležitostí právních dokumentů,Sledování změn legislativy,provádění výkladu právních předpisů,Návrhy a připomínkování (revize) smluvní dokumentace
Účast na jednáních
Uskutečňování pracovních cest a řízení služebních dopravních prostředků
Požadujeme
Vysokoškolské vzdělání v oboru právo v magisterském studijním programu
Praxi na obdobné pozici minimálně 2 roky (výhodou)
Samostatnost, zodpovědnost, systematičnost, analytické myšlení, spolehlivost, pečlivost a zaměření na detail, komunikativnost, schopnost argumentace
Počítačová gramotnost – Internet, ASPI, Excel, Word, znalost prostředí IBM Notes výhodou
Trestní bezúhonnost
Řidičský průkaz skupiny B
Nabízíme
Možnost profesního růstu
Zázemí a perspektivu státní příspěvkové organizace financované z rozpočtu rezortu Ministerstva vnitra
Zaměstnanecké benefity – závodní stravování, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění, 25 dní dovolené, 5 dní indispozičního volna

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 15.10.2016