Zařazeno v oborech:
Právní služby
Pozice:
Právník/advokát
Lokalita:
Liberec
Zveřejnil:
Úřad práce Liberec
Může se Vám hodit:
Právník/advokát Liberec

Volné pracovní místo PRÁVNÍK

5.5.2016
Hasičský záchranný sbor Libereckého kraje
Místo pracoviště
Barvířská 29/10, Liberec III-Jeřáb, 460 07, Liberec
Pracovní poměr
Plný úvazek, Plný úvazek
Minimální vzdělání
vysokoškolské
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Služební místo PRÁVNÍK ve služební hodnosti VRCHNÍ KOMISAŘ
Se zařazením: HZS Libereckého kraje Kancelář krajského ředitele Pracoviště právní a organizační
Místo služebního působiště: Liberec
Náplň služebního místa:
tvorba interních právních předpisů, posuzování a příprava návrhů smluv uzavíraných v působnosti HZS LK, vypracovávání právních výkladů a stanovisek pro jednotlivé úseky HZS LK, právní zajištění poskytování informací podle zákona č. 106/1999 Sb., právní uplatňování pohledávek, včetně jejich soudního vymáhání a následná spolupráce se soudním exekutorem, právní řešení vad z dodávek zboží a služeb, zastupování HZS LK v soudních sporech, řešení vnitřních škodních událostí
Předpokládaný termín ustanovení na služební místo: 01.08.2016
Charakteristika služebního místa:

  • minimální stupeň dosaženého vzdělání vysokoškolské v magisterském studijním programu

Zákonné požadavky na volné služební místo:

  • skupina kmenových oborů Právo, právní a veřejnosprávní činnost
  • kmenový obor Právo a právní věda
  • stupeň vzdělání vysokoškolské vzdělání
  • studijní obor Právo

Nárokové složky služebního příjmu:

  • základní tarif v tarifním stupni podle započitatelné praxe (23.680 – 35.530 Kč)
  • zvláštní příplatek podle § 120 odst. 3 zákona v 2. skupině, rozpětí 1.000 Kč až 3.000 Kč
  • osobní příplatek bude stanoven s ohledem na dosahované výsledky při výkonu služby

Výčet dokladů, které připojí uchazeč o volné služební místo k přihlášce:

  • profesní životopis zaměřený zejména na předchozí průběh zaměstnání
  • ověřené kopie o nejvyšším dosaženém vzdělání

Písemnou přihlášku, požadované doklady včetně svojí kontaktní adresy a telefonu (popř. e-mailu) uchazeč doručí do 30. 6. 2016 na adresu:
Hasičský záchranný sbor
Libereckého kraje
Barvířská 29/ poslat email Liberec 3
Uchazeči splňující stanovené zákonné podmínky budou pozváni k absolvování výběrového řízení. Případné další informace podá pracoviště personální a PaM mjr. Mgr. Jiří Hansal, tel. poslat emailposlat email .