Volné pracovní místo  Předácí ve stavebnictví

Lokalita Praha
Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda od 18 900 Kč / měsíc

HRYNO MARYNA, tel.: použijte odpovědní formulář :00-11:00, e-mail: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro osoby zdravotně znevýhodněné
Náplň práce:
  • Vedení stavební deníku
  • Zajištění dohledu na stavbách v rámci stavebních deníků
  • Zajištění drobného materiálu na stavbu a zajištění chodu dodávek materiálu
  • Řešení drobných problémů v rámci staveb
  • Každý předák ve stavebnictví bude mít vybrané dny v týdnu, ve kterých bude jezdit na stavbu
Požadujeme:
  • Zkušenosti s vedením stavebního deníku
  • Řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)
Místo je vhodné pro osoby zdravotně znevýhodněné
Místo výkonu práce: Praha s realizací služebních cest na stavbu.

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP), cizince.

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 11.7.2023

Máte zájem o nabídku Předácí ve stavebnictví?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
MARYNA HRYNO z Johnny Workman s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Předácí ve stavebnictví

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.