Volné pracovní místo  předák/předačka výrobních linek

Firma TRCZ s.r.o.
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 39 700 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

náplň práce:
  • zajišťuje kvalitu na svěřeném úseku
  • zajišťuje dodržování standardních pravidel ve výrobě
  • administrativní činnost spojená s řízením
montážního úseku
Požadujeme:
  • SOŠ nebo SŠ
  • praxi na podobné pozici nutná
  • základní znalost anglického jazyka
  • PC (MS Office - zejména Excel)
  • komunikativnost, odpovědnost
Nabízíme:
  • stabilní zázemí v mezinárodní společnosti napojené na prestižní skupinu Toyota Group, v první úrovni dodavatelů v automobilovém průmyslu
  • odpovídající školení
  • příležitost profesního a karierního růstu
  • férová firemní kultura
  • mzdové ohodnocení odpovídající náročnosti a významu práce
Zaměstnanecké benefity (dotované stravování, příspěvky na penzijní připojištění a životní pojištění, dovolená navíc, závodní lékařská péče, příspěvky na rehabilitaci)
Způsob kontaktování zaměstnavatele: osobně každý čtvrtek v 9.00 hodin.

Vhodné pro

Cizince, absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 1.4.2024

Máte zájem o nabídku předák/předačka výrobních linek?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Martina Šmidtová z TRCZ s.r.o.

Aktualizováno před 5 dny

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku předák/předačka výrobních linek

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.