Volné pracovní místo  Předák směny

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 25 000–32 000 Kč / měsíc

Náplň práce: vedení svěřeného teamu lidí, vedení směny ve výrobě,přímá odpovědnost za plynulý chod výroby na směně, odpovědnost za dodržování pořádku a enviromentu ve výrobě, logistika ve výrobě Požadujeme: USO vzdělání technického směru (není podmínkou je výhodou),uživatelská znalost PC, zkušenosti s vedením lidí, samostatnost, pečlivost,pracovitost, rozhodnost Nabízíme: prémie za splnění výrobního plánu, dobře placenou práci, zázemí rychle se rozvíjející české firmy, zajímavou práci v perspektivním oboru, pracovní poměr z počátku na dobu určitou, po zaučení a úspěšném zapracování na dobu neurčitou, firemní akce, za odpracované roky dovolená navíc
Vhodné i pro absolventy.
Místo výkonu práce: Průmyslový areál Luhov, Stráž pod Ralskem

Požadované dovednosti

  • Práce s PC

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Nepřetržitý provoz

Pracovní období

od 19.12.2017