Volné pracovní místo PŘEDÁVACÍ TECHNIK - nástroje na lisování plechů / Presstechnik

4.11.2016
HMB, spol. s r.o.
Místo pracoviště
Chabarovská 240/19, Liberec VI-Rochlice, 460 06, Liberec
Plný úvazek
Minimální vzdělání
SŠ s maturitou
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Pracovní náplň:

  • zavádění nových nástrojů a raznic do výrobního procesu
  • definice a implementace výrobních prostředků a jejich prostředí
  • zajištění kvality procesu dle platných norem a za co nejnižší náklady
  • interní přejímací řízení produktu
  • koordinaci startu sériové výroby u zákazníka
  • vede nebo participuje ve zlepšovacích procesech, z pohledu výroby a kvality a vývoje konstrukce.

Požadavky:

  • SŠ – obor strojírenství, mechanika nebo nástrojařství
  • komunikativní znalost NJ s technickým zaměřením
  • znalost čtení technické dokumentace
  • zkušenost s lisováním a tvářením plechů
  • zkušenosti ze stavby, údržby, konstrukce strojů po mechanické stránce
  • flexibilita, proaktivnost, logické myšlení

Nabízíme:

  • zajímavou a perspektivní práci v dynamicky se rozvíjející české společnosti
  • profesní a osobní růst
  • zajímavou a náročnou práci v atraktivním oboru dodavatele automobilového, leteckého a vesmírného průmyslu
  • další zaměstnanecké benefity vyplývající z motivačního programu

Nástup: možný ihned
Životopisy zasílejte na adresu:  poslat email