Volné pracovní místo  Překladatelé a tlumočníci

Vzdělání minimálně Bakalářské
Hrubá mzda od 21 300 Kč / měsíc

NÁPLŇ PRÁCE: provádění překladů a tlumočení z angličtiny do ruštiny a naopak, komunikace se zahraničními klienty, tvorba cenových nabídek v angličtině, psaní obchodní korespondence v angličtině a ruštině, příprava smluvní dokumentace, administrativa, po telefonu v angličtině a ruštině řešení nesrovnalostí v dodávkách zboží a fakturaci
POŽADAVKY: aktivní znalost anglického a ruského jazyka slovem i písmem na úroveň B-2; velmi dobrá znalost práce na PC (MS Office)
Kontaktní osoba: NiKolaj Matvejejev tel. použijte odpovědní formulář ,e-mail: použijte odpovědní formulář
Způsob prvního kontaktu: e-mailem

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní
  • Ruština - aktivní

Požadované dovednosti

  • Práce s PC

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 2.1.2024 do 15.4.2025

Máte zájem o nabídku Překladatelé a tlumočníci?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Nikolaj Matvjejev z AGRO-VENTA s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Překladatelé a tlumočníci

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.