Volné pracovní místo  Přijímací technik autoservisu

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 15 000–30 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Požadujeme:
  • ŘP sk. B
  • zvládání stresových situací a asertivitu
  • výkonnost, samostatnost, flexibilitu, kreativitu, orientaci na zákazníka, schopnost spolupráce a efektivní komunikace

Náplň práce:
  • vedení příslušných záznamů, zajišťování servisní diagnostické techniky včetně jejich servisu a programového vybavení, zajišťování předprodejního servisu, řízení opravárenských prací, komunikace s mechaniky a přerozdělování prací, kontrola provedených oprav, zpracování podkladových materiálů, přijímání objednávek k opravám, předání vozidla zákazníkoviu a další...

Nabízíme:
  • velmi dobré platové ohodnocení a bonusový systém odměňování, zázemí silné a prosperující společnosti, možnost osobního rozvoje a vzdělávání, firemní benefity a možnost stravování

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.11.2016