Volné pracovní místo  PŘIJÍMACÍ TECHNIK/-ČKA

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 20 000–30 000 Kč / měsíc

PŘIJÍMACÍ TECHNIK/-ČKA - VEDOUCÍ OPRAV NÁKLADNÍCH AUTOMOBILŮ
  • PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned, místo výkonu práce: Zachrašťany u Nového Bydžova
  • Hlavní náplň práce: přijímání nových zakázek, příprava podkladů k zakázkám, jednání se zákazníky, vedení týmu mechaniků, konkrétní opravy a diagnostika nákladních automobilů
  • Požadujeme: min. vyučení, řidičský průkaz sk. B a C, znalost práce na PC, příjemné vystupování, časovou flexibilitu, dobré komunikační schopnosti, zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost.
  • Nabízíme: smlouvu na dobu neurčitou, jednosměnný provoz, jistotu dodržení výplatního termínu, odměny z motivačního systému, odborná školení, příspěvek na stravování, zajímavou práci v kolektivu
  • V případě zájmu své životopisy zasílejte na e-mailovou adresu: použijte odpovědní formulář Více na použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 11.12.2017