Volné pracovní místo  Přijímací technik/technička značkového servisu SUBARU a SUZUKI

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 30 000–40 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce Pardubice.

NÁPLŇ PRÁCE:
  • zjišťování potřeb zákazníků a odborné technické poradenství
  • aktivní prodej služeb servisu
  • objednávání, plánování a příjem vozidel do servisu
  • stanovení postupů oprav a koordinace zakázek servisu
  • komunikace s klienty, tvorba cenových rozpočtů a nabídek
  • výstupní kontrola, fakturace zakázek a předávání opravených vozidel klientů
  • řešení pojistných událostí, komunikace s pojišťovnami
  • vyřizování reklamací

NABÍZÍME:
  • zajímavou práci ve značkovém autoservisu SUBARU a SUZUKI s dlouholetou tradicí v Pardubicích
  • přístup k nejnovějším technologiím a technickému vybavení v oboru
  • možnost osobního růstu a vzdělávání v mladém, perspektivním kolektivu
  • prostor pro seberealizaci a vlastní inovativní řešení
  • transparentní odměňování v přímé návaznosti na prácovní nasazení a výsledky
  • jistotu dlouhodobé práce na plný úvazek
  • prémie, zaměstnanecké benefity, příspěvky na stravu
  • zaměstnanecké výhody - zvýhodnění při nákupu vozů, ND a příslušenství

POŽADUJEME:
  • vzdělání v oboru, praxe výhodou
  • výborná znalost práce s PC
  • vysoké pracovní nasazení, spolehlivost, samostatnost, pečlivost, zodpovědnost, loajalita
  • profesionální, příjemné a vstřícné vystupování, dobré komunikační schopnosti
  • schopnost teamové spolupráce a vedení kolektivu
  • zájem o automobilovou branži a nové technologie
  • bezúhonnost
  • řidičský průkaz sk. B

První kontakt: telefonicky po - pá 9.00 - 18.00 hod, e-mailem - Svůj strukturovaný životopis zašlete na uvedený e-mail.
použijte odpovědní formulář

Benefity

  • Podnikové stravování - příspěvek

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.7.2017