Volné pracovní místo  PRIMÁŘ/KA PSYCHIATRIE

Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda od 60 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Nabízíme místo primáře psychiatrického oddělení
MÍSTO VÝKONU: Za Kopečkem č.p. 353, 564 01 Žamberk
PRACOVNÍ NÁPLŇ: práce v ambulantní i lůžkové sféře
POŽADUJEME:
  • atestaci v oboru psychiatrie
  • bezúhonnost
NABÍZÍME:
  • nadstandartní platové podmínky
  • možnost osobního rozvoje
  • možnost uplatnění vlastních vizí v řízení oddělení
  • příjemný kolektiv na vysoké odborné úrovni
  • příspěvek na závodní stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost zapojení do firemní mobilní sítě
  • štědré zaměstnanecké benefity
Jsme zařazeni do reformy psychiatrické péče
KONTAKT: telefonicky nebo email

Benefity

  • Podnikové stravování - příspěvek na závodní stravování,
  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody - možnost zapojení do firemní mobilní sítě

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 16.6.2022

Máte zájem o nabídku PRIMÁŘ/KA PSYCHIATRIE?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Ing. Rudof Bulíček z Albertinum, odborný léčebný ústav, Žamberk

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku PRIMÁŘ/KA PSYCHIATRIE

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.