Volné pracovní místo  PŘÍPRAVÁŘ SUROVIN A POLOTOVARŮ

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 17 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

NÁPLŇ PRÁCE:
  • vybalování, přečišťování a krájení vstupních surovin a polotovarů pro výrobu porcovaných sýrů
  • čištění a mytí strojního zařízení a pomůcek
  • manipulace a skladování hotových výrobků

POŽADUJEME:
  • min. SO vzdělání s vyučením (potravinářský obor výhodou)
  • ochotu pracovat v třísměnném režimu (několik měsíců v roce pouze dvousměnný režim)
  • pečlivost, spolehlivost, fyzickou zdatnost
  • nástup možný ihned

NABÍZÍME:
  • zázemí stabilní společnosti s jistotou zaměstnání
  • výhodné měsíční bonusy a motivační odměny
  • podnikové stravování na všech směnách
  • další zaměstnanecké benefity

V případě, že splňujete uvedené požadavky, zašlete e-mailem váš strukturovaný životopis s žádostí o uvedenou pozici. Vybrané kandidáty budeme nejpozději do 4 týdnů kontaktovat.

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz - řízení motorových vozíků (VZV) - platné osvědčení nutné
  • Jiná způsobilost - zdravotní průkaz

Benefity

  • Jiné výhody - Příspěvek na penzijní spoření
  • Podnikové stravování - Příspěvek na stravování
  • Dovolená navíc - Volno k regeneraci pracovních sil

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 16.1.2017