Volné pracovní místo  Přípravář výroby pro svařovnu

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 85–100 Kč / měsíc

Místo výkonu práce: TRATEC - CS, s. r. o., Brtnická č.p. 57,Malý Šenov, 407 78 Velký Šenov.
Kontakt: osobně, e-mailem, telefonicky.
Požadujeme:
o Vzdělání střední odborné s výučním listem strojírenského zaměření,
o Znalost a orientace ve výkresové dokumentaci (svařovací sestavy, kusovníky),
o Manuální zručnost,
o Pečlivost, zodpověnost, flexibilita, samostatnost,

Nabízíme:
o Zajímavou práci na plný úvazek v dynamicky se rozvíjející a stabilní české firmě,
o Příležitost pro absolventy i uchazeče s praxí,
o Možnost získání nových znalostí a kariérního růstu,
o Zajímavé finanční ohodnocení a firemní benefity,
o Školení zaměstnanců.

Náplň práce:
  • Příprava a kompletace materiálu dle plánu výroby,
  • Přesun zakázek na další operaci,
  • Manipulace s materálem, uskladnění do regálového systému,
  • Úklid prostoru v rámci daného střediska.

Kontakt: telefonicky

Benefity

  • Jiné výhody - příspěvek na penzijní připojíštění a podnikové stravování
  • Podnikové stravování

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 10.10.2016