Volné pracovní místo  Přípravář výroby

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 25 000–30 000 Kč / měsíc

1. kontakt telefonicky, e-mailem, osobně. Životopis zašlete na e-mail: použijte odpovědní formulář s předmětem "PŘÍPRAVÁŘ", na základě kterého Vás pozveme na osobní pohovor. Případné dotazy na tel. č.: použijte odpovědní formulář .

Naše společnost, významný výrobce interiérů a dodavatel komplexních rekonstrukcí vypisuje nové pozice a hledá nového kolegu na pozici Rozpočtář, přípravář. Možná vy jste právě ten koho hledáme.

Požadujeme praxi v oboru, zkušenosti, samostatnost, flexibilitu, slušné vystupování, ochotu pracovat.
Náplň práce a požadavky:
  • příjemné pracovní prostředí v novém špičkovém DESIGN CENTRUM Ostrava
  • práce se zajímavými produkty, výrobky.
  • zkušenosti s kreslením v programech CAD, sestavováním rozpočtů staveb,
  • denní práce na pc, s tabulkami, rozpočty, ceníky,
  • jednání s klienty, výrobou, obchodními zástupci, vedením.

Zaměstnanecké výhody: osobní notebook, firemní zvýhodněný neomezený tarif s daty

SNABYTEK®, design centrum Ostrava se zabývá špičkovými návrhy interiérů domů, bytů, komerčních interiérů. Následným projekčním zpracováním a výrobou zakázkového nábytku a celkovou stavební revitalizací.
Nemusíte se obávat stereotypní práce, která by Vás brzy nebavila. Naši práci si můžete prohlédnout na našem webu mezi stovkami referencí použijte odpovědní formulář . Vaši práci ohodnotíme solidním platem, nabídneme benefity, špičkové zázemí, pracovitý a tvůrčí kolektiv, sem tam i nějakou zábavu. Hledáme kolegu, který nám pomůže dále růst a tvořit tak společnou identitu značky SNABYTEK®.

Zbytek Vás zaučíme.
Kontaktujte mě, rád se s Vámi setkám a proberu možnosti nástupu do naší firmy osobně. Předem děkuji. Bc. Jan Miketa, jednatel. Do smazání inzerátu je nabídka platná!

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
  • Práce s PC - autocad

Benefity

  • Jiné výhody - Osobní notebook, firemní zvýhodněný neomezený tarif s daty

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.4.2024

Máte zájem o nabídku Přípravář výroby?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Bc. Jan Miketa z SNABYTEK COMPANY s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Přípravář výroby

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.