Volné pracovní místo  PŘÍPRAVAŘI STAVEBNÍ VÝROBY

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 35 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

z:28/3/2024
Náplň práce:
  • budete se podílet na provádění stavebních zakázek naší společnosti
  • úzce spolupracovat se stavbyvedoucím a rozpočtářem
  • vytvářet poptávky a uzavírat smlouvy s dodavateli
  • účastnit se kontrolních dnů a jednání na stavbě a s dodavateli, vytvářet změnové listy, podílet se na oceňování více a méně prací
  • kontrolovat PD a výkazy výměr
  • připravovat podklady: pro jednání, vzorkování, návrhy optimalizace nákladů zakázek.
Požadujeme:
  • znalost práce s PC
  • řidičský průkaz sk. B
  • znalost práce s výkresovou dokumentací - čtení a základní provádění úprav v AutoCAD
  • spolehlivost, komunikační dovednosti
  • vzdělání stavebního směru.
Nabízíme:
  • prémie, stravování, mobilní telefon.
Životopisy zasílejte pouze na e-mail použijte odpovědní formulář s označením "přípravář stavební výroby"- vybrané uchazeče pozveme na osobní pohovor.

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity

  • Jiné výhody - - prémie, stravování, mobilní telefon.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.4.2024

Máte zájem o nabídku PŘÍPRAVAŘI STAVEBNÍ VÝROBY?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Markéta Formánková z BDSTAV MORAVA s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku PŘÍPRAVAŘI STAVEBNÍ VÝROBY

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.