Volné pracovní místo  Přípravář/ka - rozpočtář/ka

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 20 000–25 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Pardubice

Náplň práce:
příprava rozpočtů a cenových kalkulací, zpracování nabídek pro veřejné zakázky, technická příprava staveb, výběr subdodavatelů a uzavírání smluv

Požadujeme:
  • SŠ/VŠ stavební
  • praxe v rozpočtování a přípravě staveb výhodou
  • pokročilá znalost práce na PC (MS Office), znalost programu KROS výhodou
  • znalost zákona o veřejných zakázkách
  • orientace v projektové dokumentaci
  • pečlovst a spolehlivost
  • časová flexibilita, odpovídající pracovní nasazení a chuť do práce
  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:
  • práce na plný úvazek
  • pracovní smlouva na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou
  • mzdové ohodnocení na základě osobního jednání
  • služební telefon i pro soukromé účely
  • stravování přímo v sídle společnosti + příspěvek na stravování
  • odpovědnou a zajímavou práci
  • možnost seberealizace a profesního rozvoje
  • zázemí stabilní a dynamicky se rovíjející společnosti
  • týmovou spolupráci
  • práce vhodná pro absolventy
  • nástup možný IHNED

První kontakt e-mailem na adrese použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.7.2016 do 30.6.2017